سرویس خواب

لمسه چیست؟

لمسه کاری

لمسه در واقع به نوع دوخت پارچه گفته می شود که امروزه مورد استقبال بسیاری قرار گرفته. این طرح روی مبل و تخت هایی که پارچه دارند امکان پیاده سازی می باشد. این طرح لمسه که به صورت لوزی شکل در می آید یکی از مدرن ترین مدل های امروز به حساب می آید. این دوخت نیاز به مهارت و ظرافت زیادی دارد تا به زیبا ترین شکل ممکن حالت بگیرد. این دوخت ممکن است برروی یک سری از پارچه ها قابل پیاده سازی باشد در ادامه به این موضوع می پردازیم.

لمسه کوبی

امروزه در بسیاری از لوازم پارچه ای مثل مبل ، پشتی سرویس خواب و .. لمسه کاری انجام می شود. در واقع رو قسمت هایی که قرار است دوخت صورت بگیرد علامت گذاری می کنند و سوراخ می کنند. پس از سوراخ کردن فوم رو چوب ، پارچه را می کشند و دوختن را آغار می کنند که نیاز به مهارت و ظرافت دارد.

ان دوخت درواقع بیشتر جنبه تزیینی دارد. علاوه بر مبلو سرویس خواب شما ابن طرح را بر روی در و دیوار نیز میتوانید مشاهده کنید. این دوخت خاصیت عایق صدایی نیز دارد که در در ها نیز استفاده می شود. استفاده از لمسه در دکوراسیون خانه بسیار انتخاب مناسبی می تواند باشد. چرا که این یک انتخاب لاکچری و مدرن می باشد. در عین ساده بودن زیبایی دارد و سالهاست که مورد انتخاب سلایق قرار گرفته است.

سرویس خواب ساجدی نیز تختخواب های طرح لمسه را به دقت و ظرافت بالا طراحی کرده است جدیدترین سرویس خواب ها مدل کاسپین و نئو کلاسیک می باشد.

این دوخت برروی یک سری از پارچه ها قابل پیاده سازی می باشد و در یک سری دیگر سخت تر انجام می شود . به طور مثال در پارچه های چرمی دوخت سخت تر می باشد اما به هر حال امکان پذیر است.

پارچه های مناسب:  چرم – حریر – مخمل – تافته – کوبلن – ژاکارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *