سرویس خواب

سلامت شما در گرو داشتن یک تخت خواب مناسب

تخت خواب مناسب

بستر شما بخش مهمی از زندگی شما است. ما یک سوم زندگی مان را صرف خواب می کنیم، بنابراین تعجب برانگیز نیست که زمان خواب شما می تواند تاثیر بسزایی بر زندگی و بیداری شما داشته باشد. بنابراین تخت خواب مناسب و سرویس خواب های ما بر روی هر جنبه ای از زندگی ما تاثیر گذار خواهد بود. این قسمت از مقاله راه های مختلفی را بررسی میکند که یک جای شیک مناسب می تواند نه تنها خواب شما را بهبود بخشد، بلکه سلامت ذهنی و جسمی شما را هم بهبود می بخشد.

اثر یک تخت خواب مناسب بر سلامت ذهن

انتخاب یک تخت خواب مناسب و با کیفیت می تواند میزان خواب شما را بی اندازه افزایش دهد. این بهبود سطح استراحت می تواند تأثیر بزرگی بر شیوه یادگیری ما و نحوه ذخیره خاطرات داشته باشد. درحالی که اکثر ما فکر می کنیم خواب به عنوان فعالیت منفعلی است و مغز ما در طول شب غیر فعال است.

در واقع، مغز ما فرآیندی به نام consolidation را تشکیل می دهد که برای انتقال مهارت و اطلاعات به مناطق کارآمد و دائمی مغز کاربرد دارد. در حالی که شما می خوابید، به طور موثر در حال تمرین کردن چیزی هستید که در طول روز یاد گرفته اید. خواب نیز به شما در ایجاد ایده های جدید کمک می کند، زیرا اطلاعات در طول شب با یکدیگر همخوانی دارد و با تجربیات جدید همراه است تا مفاهیم کاملا جدیدی را ارائه دهد. به این ترتیب، دریافت مقدار سالم و کافی از خواب آرام برای یادگیری و آموزش بسیار مهم است.

تخت خواب مناسب ، خواب کافی ، سلامتی

تحقیقات امروزی، کمبود خواب را به اختلالات مختلف مانند بیماری قلبی، حملات قلبی، دیابت و چاقی مرتبط کرده است. یک مطالعه نشان می دهد که پس از چهار روز خواب اختلال دار و نامناسب، افراد حاضر در آزمایش، دارای سطوح قند خون بودند که آنها را به عنوان پیش دیابتی توصیف می کنند. خواب خود را نادیده نگیرید، زیرا ممکن است سلامت شما را از بین ببرد.

 


نمونه کاری از سرویس خواب ساجدی: سرویس خواب های یک نفره

برای مشاهده تمامی محصولات گالری اینستاگرام ما را دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *